EuroFlorist
kwiatyonline.com
Oferta Specjalna - TrójmiastoSzanowni Państwo

od 35 lat zajmuję się produkcją ogrodniczą, przede wszystkim kwiaciarsko-szkółkarskią. Również od tego czasu zajmuje się profesjonalnie układaniem bukietów oraz kompozycji kwiatowych.

Pierwszym mistrzem u którego pobierałem nauki był śp. Bruno Lange, przedwojenny "Nad Ogrodnik" konsulatu estońskiego na Kolibkach w Gdyni. W dniu dzisiejszym jestem właścicielem własnych kwiaciarnii, które należą do ogólnoświatowej sieci Euroflorist, dzięki czemu możemy dostarczyć kwiaty w dowolne miejsce na świecie.

W 1999 r. otrzymałem dwa certyfikaty japońskiej szkoły układania kwiatów "IKENOBO" w Kioto NYU MON i SHODEN.

A moje osiągnięcia w kraju to:
  • I miejsce w konkursie na IV Targach Ogrodniczych "Garden Party" - "JESIENNA NIESPODZIANKA" W Gdyni w 1997r.
  • Nagrodę publiczności oraz III miejsce za wiązankę ślubną w 1998r.
  • Na I Małopolskim konkursie kompozycji kwiatowych w Krakowie uzyskałem nagrodę specjalną w kategori "TWOJE OKNO W KWIATACH" oraz III za całokształt wykonanych kompozycji.
  • W 1999r. w Warszawie na konkursie eliminacyjnym TELEFLOR INTERNATIONAL za kompozycję kwiatową "POWITANIE MANILA 2000"otrzymałem I miejsce.
  • Jestem finalistą międzynarodowego konkursu florystycznego organizowanego pod patronatem TELEFLOR INTERNATIONAL w Manili na Filipinach w 2000r.
  • 2.10.2000r. otrzymałem za całokształt osiągnięć w dziedzinie "FLORYSTYKA" "NAJWYŻSZE UZNANIE DLA NAJLEPSZEGO FLORYSTY" od EUROFLORIST-POLSKA.